Maj miesiącem remontów

Na pierwszy rzut kilka słów o tym, co robimy teraz.

Mamy na ten moment 4 projekty w trakcie realizacji. Każdy z nich w pełnym zakresie naszych usług - od koncepcji po nadzór autorski. Takie lubimy najbardziej - mamy największy wpływ na efekt końcowy.

Małe mieszkanie w podpoznańskim Lusówku. Projekt, który miał zakończyć się przed końcem roku, ma obsuwę spowodowaną zalaniem. To niczyja wina, jednak wszyscy są już trochę poddenerwowani. Jesteśmy już coraz bliżej finału - płytki i podłoga już położona, ściany wykończymy zaraz po majówce. Zostaje realizacja projektu mebli i nasz ulubiony etap - dodatki. Klientka to młoda, energiczna kobieta, która nie boi się nietypowych rozwiązań. Mieszkanie będzie małe, ale z charakterem!

Mieszkanie w bloku na osiedlu Kopernika. Remont trwa - klienci zdecydowali się na wymianę instalacji i właściwie wszystkiego, co zostało po poprzedniej właścicielce. Wymogi formalne ze strony spółdzielni w stosunku do przesunięcia ścianki działowej przesuną również termin oddania mieszkania do użytku. Klienci oczekują przestronnego, jasnego mieszkania z dodatkami w mocnych kolorach. Remont zaczął się jeszcze przed ukończeniem projektu, działamy tu w niezłym tempie.

Mieszkanie na Naramowicach. Trwa wyprowadzka. Klienci z dwójką dzieci przyszli do nas z prośbą o... powiększenie mieszkania o jeden pokój! Dzieci potrzebują własnej przestrzeni, więc całkowicie zmieniliśmy układ pomieszczeń. W ostatnich tygodniach zostaliśmy zaskoczeni zmianą - finalnie mieszkanie z przesienioną kuchnią i zmianą funkcjonalności pomieszczeń będzie jasne i stworzy tło dla starych, pięknych mebli po dziadku.

Dom w budowie. Dosłownie dzień przed majówką rozpoczęliśmy nowy temat. Powstający właśnie dom będzie przestronnym i jasnym miejscem do życia ubranym w solidne materiały. Zastany projekt budowlany jest przemyślany, ale pracujemy aktualnie nad układem funkcjonalnym. Niebawem mają powstać ściany, więc to najlepszy moment na ewentualne zmiany.

Majówka to świetny moment na odpoczynek i... nadgonienie zaległości.

W mieszkaniu na Wildzie, którego projekt robiliśmy w zeszłym roku zostały już zamontowane ostatnie elementy twórczości stolarzy. Już niebawem planujemy zrobić tam zdjęcia, sami nie możemy się już doczekać!

Write a comment

Comments: 0