Długi weekend

W bieganinie związanej z toczącymi się remontami nie zdaliśmy sobie do końca sprawy z tego, że nadchodzi chwila wolnego! Pierwszą reakcją 
Krystiana było: "O nie! Znowu długi weekend!"

 

Święta potrafią namieszać nam w pracy :) terminy realizacji zamówień, dostawy, dostępność specjalistów, a czasem też godziny funkcjonowania urzędów i sklepów potrafią dać w kość. Mimo tego, a nawet biorąc pod uwagę fakt, że uwielbiamy naszą pracę, cudownie jest zatrzymać się na chwilę i móc odetchnąć! Jutro jedziemy nad jezioro, ale dzisiaj, wykorzystując wakacyjną atmosferę, odpisujemy na zaległe maila i przygotujemy wpis na bloga :)

 

Ostatnie tygodnie mijały pod znakiem remontów. Zgodnie z naszymi przewidywaniami, remont na Naramowicach przedłużył się nieco - mimo dobrze zorganizowanego fachowca, trzeba zdawać sobie sprawę z czynników, które mogą pojawić się niezależnie od jego tempa pracy. Na ścianach pojawiły się już płytki, na podłodze posadzka, tak więc plac budowy powoli przeistacza się w mieszkanie.

 

Na Kopernika z kolei panuje lekki przestój. Spółdzielnia mieszkaniowa zażądała pozwolenia na budowę na przesunięcie ściany działowej... a klienci zdecydowali, że mimo tego ścianę przesuwamy. Niestety z tego względu wiele prac musiało zostać wstrzymanych. Przygotowany przez nas projekt leży już w Urzędzie, trzymajcie kciuki, żeby pozwolenie zostało jak najszybciej wydane!

 

Wciąż czekamy na odpowiedni moment, żeby zrobić zdjęcia na Wildzie i w Lusówku, gdzie wstawiane są właśnie meble kuchenne - już niebawem będziemy mogli pokazać realizację. Być może jutro uda nam się zahaczyć o budowę domu, którego układ mamy już opanowany - ostatnio oddaliśmy kolejny etap naszych prac. Koncepcje kolorystyczne to ostatni krok przed faktycznym projektem - tworzymy w nim wstępne wizualizacje i staramy się dobrać do klienta atmosferę i kolory, w których poczuje się najlepiej Jak podobają Wam się zestawienia?