O nas


Masz fantazję, która galopuje w kierunku miliona różnych rozwiązań, układów i sam się w tym wszystkim gubisz? A może nie masz pomysłu na to, jak zorganizować swój dom, żeby był funkcjonalny? Jak urządzić wnętrze ze smakiem?

 

Zrzuć te troski na naszą głowę. Kim jesteśmy? Dość nietypowym miksem osobowości, zainteresowań i wykształcenia.

Krystian

Architekt z wykształcenia, kombinator z zamiłowania. Od czasu do czasu majsterkowicz, stolarz i spawacz amator. Na jego głowie spoczywa sporządzanie rysunków i koncepcje - na pewno wpadnie na to, jak zmieścić w małej przestrzeni najwięcej rzeczy.

Zofia

Z wykształcenia socjolog, z architektonicznymi ciągotami po kilku kursach, m.in. na Uniwersytecie w Oslo. Odpowiedzialna za kosztorysy, zestawienia, wybór dodatków i sprzeczki merytoryczne na poziomie projektu.Poza tym: specjaliści z różnych branż: stolarze, płytkarze, spawacze i inni, czyli wszyscy ludzie, z którymi współpracujemy, a bez których nie powstałyby nasze projekty. Papier przyjmie wszystko, ale tynkowanie, czy skręcanie mebli to inna sprawa.

Nasza historia zaczęła się w Zakładzie - chwilowo niedziałającym, pierwszym poznańskim Makerspace. Jeśli macie ochotę na bardziej nietypowe rozwiązania - tam możemy wspólnie wyczarować skrojony na miarę mebel waszych marzeń.