Prawdopodobnie mój humanistyczny background sprawia, że w centrum mojej pracy stawiam człowieka. W końcu projektujemy dla ludzi, nie dla samej sztuki :)

 

Studiowanie nauk społecznych było świetną przygodą i bazą do tego, żeby później świadomie szukać swojej drogi. Moje serce poszło w zupełnie innym kierunku - projektowanie wnętrz miałam zawsze z tyłu głowy. Kursy z tego zakresu i dzielenie życia i pracy z architektem pozwoliły mi wejść w temat i zyskać tak cenne doświadczenie w tej branży. Od ponad 6 lat zajmuję się projektowaniem zawodowo, wciąż kształcąc się i żyjąc tym całą sobą. Uwielbiam piękne materiały i zestawienia, kombinowanie nad najlepszym układem mieszkania, znam ofertę sklepów, potrafię okiełznać ekipę remontową - to mój żywioł.

Równie mocno wiąże się ze mną działanie na rzecz społeczności - po kilku latach współtworzenia Zakład Makerspace, przerzuciłam się na odrębną działalność i wygrałam lokal w konkursie Otwarta Strefa Kultury Łazarz. Dzięki temu na Śniadeckich powstała pracownia, do której można przyjść nie tylko po projekty wnętrz!

 

Poza projektowaniem, działam w Modelarni - pięknym miejscu, z pięknymi ludźmi tworzącymi z projektów budowlanych malutkie dzieła sztuki.