HOME STAGING

Home staging to przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu.

Jeśli masz problem ze sprzedażą mieszkania, zależy Ci na czasie, a nie chcesz mocno obniżać ceny - ta usługa jest dla Ciebie.

 

Dzięki dogłębnej analizie wnętrza i wprowadzeniu w nie zmian, sprawiamy, że staje się ono perfekcyjnym wnętrzem dla potencjalnego kupującego. Przy znikomych kosztach znacznie zwiększamy jego atrakcyjność.


szybsza sprzedaż

większy zysk

niewielkie koszty

duża zmiana

profesjonalne zdjęciaJAK TO DZIAŁA ?


OFERTA

KONSULTACJA

W ramach konsultacji dokonamy analizy danej nieruchomości pod kątem możliwości zmian. Doradzimy co warto byłoby zrobić, pomożemy zaplanować poprawne ustawienie mebli, zmianę kolorystyki, wskażemy co i jak zrobić, by dla potencjalnego kupca wyglądało bardziej atrakcyjnie. Konsultacja obejmuje jedno spotkanie w nieruchomości i przekazanie wskazówek ustnie, na podstawie wcześniejszej rozmowy.

OPRACOWANIE PISEMNE

Oprócz konsultacji przygotujemy dla Ciebie raport, w którym opiszemy wskazane zmiany, ustawienie mebli, kolorystykę, określimy funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń i wskażemy polecane materiały. Dzięki raportowi będziesz mógł samodzielnie zająć się metamorfozą Twojej nieruchomości.

HOME STAGING- KOMPLEKSOWA USŁUGA

Kompleksowa usługa home staging polega na zaplanowaniu i przeprowadzeniu procesu przygotowania nieruchomości pod sprzedaż bądź wynajem. Na pierwszym spotkaniu określimy cele, odbiorcę i możliwości działania, następnie przystąpimy do dzieła! Po wykonaniu szacunkowej wyceny projektu rozpoczniemy sprzątanie, usuwanie usterek, dopracujemy oświetlenie, funkcjonalność pomieszczeń, kolorystykę i aranżujemy wnętrze według zasad home stagingu.


W zakres naszego działania wchodzą:

- opracowanie planu zmian przez wyszkolonego home stagera,

- dobór dodatków, kolorystyki, oświetlenia, funkcjonalności pomieszczeń,

- opracowanie szacunkowego kosztorysu,

- konsultacje z architektem,

- zatrudnienie ekipy sprzątającej,

- zatrudnienie ekipy remontowej,

- konsultacje w sprawie skonstruowania ogłoszenia,

- wykonanie sesji fotograficznej.


Dzięki temu procesowi otrzymasz gotowy produkt w postaci atrakcyjnej nieruchomości gotowej do sprzedaży. Zdjęcia do wykorzystania w ogłoszeniach, pokażą w odpowiedni sposób zalety nieruchomości, pomieszczenia zostaną profesjonalnie przygotowane również do prezentacji na żywo.

INSCENIZOWANA SESJA ZDJĘCIOWA

Dobrze zaprezentowane mieszkanie ma większą siłę przebicia! Wśród gąszczu ogłoszeń wyróżnią się tylko te perfekcyjne. Do sesji zdjęciowej mieszkanie zostanie przygotowane, stworzymy inscenizację, dzięki której potencjalny klient poczuje, że to miejsce dla niego.